درباره ما

آنچه درباره طاها ماسک باید بدانید

شرکت شهاب ساحلی آسیا با شماره ثبتی 31475 و برند طاهاماسک در سال 1380 با اتکا به خداوند متعال و نیروی متخصص و تلاشگر خود با انگیزه سلامت و ایمنی کار فعالیت خود را در زمینه تولید ماسکهای پزشکی و ماسک های صنعتی آغاز نمود.این شرکت با بکار گیری ماشین آلات تمام اتوماتیک و مواد اولیه درجه یک سعی در ارائه محصولی با کیفیت بالا و قابل رقابت با محصولات وارداتی خارجی نموده است. و با توجه به افزایش آلودگی هوا و شیوع بیماریهای واگیر دار تنفسی سعی نموده که با استفاده از روش های نوین مدیریت تولید همراه با کیفیت ، کمیت ارائه محصول به بازار را نیز بالا ببرد و این موضوع باعث شده که قیمت ارائه محصول نیز همانند کیفیت محصولات هر چه بیشتر رقابتی شود تا جائیکه بسیاری از شرکت های وارد کننده ماسک در حال حاضر مشتری این شرکت هستند و به دلیل کیفیت بسیار بالا و قیمت فوق العاده مناسب محصولات ، خرید از ما را به واردات ترجیح می دهند.
.
این شرکت با هدف داشتن آسمانی پاک و عمری طولانی تر برای افراد جامعه در سال 1380 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع ماسک های پزشکی سه چین و چهارچین ...و ماسک های صنعتی سوپاپ دار ادامه داد دستاورد15سال تلاش و کوشش ما تولید 7 نوع محصول میباشد که در بسیاری موارد تولیدات ما از نظر کیفیت قابل رقابت و حتی برتراز مشابه خارجی آنهاست .
ما با سالها تجربه افتخار همکاری با کارخانجات سیمان ، گچ ، آرد ، فولاد ، پتروشیمی ، کاشی و سرامیک ، لاستیک سازی ، داروسازی ، پودرهای میکرونیزه و بسیاری کارخانجات صنعتی بزرگ و کوچک را در سطح کشور دارا هستیم.

مشتریان ما

ما با بیمارستان ها ، مراکز خدمات درمانی ، درمانگاه ها ، داروخانه ها ، شرکت ها و کارخانجات زیادی در ارتباط هستیم و در ارائه ی محصولات به آنها همکاری های لازم را انجام میدهیم.

از جمله: بیمارستان قائم ، دانشگاه پزشکی شیراز ، بیمارستان میلاد تهران ، بیمارستان امام رضا مشهد ، شرکت دارو پخش ، پخش قاسم ایران ، پخش درمانی آوا تجارت درمان ، شرکت سها و بسیاری از کارخانجات تولید و بسته بندی دارو وموادغذایی و بسیاری از کارخانجات حوزه صنعت از قبیل صتایع سیمان ، پتروشیمی و ....

895

میزان رضایتمندی مشتریان ما

سرلوحه کار شرکت طاها ماسک رضایتمندی و جلب نظر مشتریان عزیز استما از طریق افزایش هر روزه ی کیفیت و کارایی محصولات خویش سعی در پیشرفت بیشتر و رقابتی سالم با نمونه های خارجی داریم.

97%